UEFA EURO 2024™: Otwarta sprzedaż biletów oraz inne możliwości

Startujemy! 3 października 2023 r. rozpoczęła się otwarta sprzedaż biletów na UEFA EURO 2024™. Po raz pierwszy od czasu Mistrzostw Świata 2006,  Niemcy ponownie będą gospodarzem wielkiej piłkarskiej imprezy – tym razem po to, aby wyłonić najlepszą drużynę Starego Kontynentu. Przyszłoroczne Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, rozgrywane pod hasłem "United by Football", zostaną zainaugurowane 14 czerwca w Monachium, natomiast finał odbędzie się miesiąc później - 14 lipca na Olympiastadion w Berlinie. W tym artykule znajdziesz odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące dystrybucji biletów dla kibiców i innych ofert na UEFA EURO 2024™.

Otwarta sprzedaż biletów: Wszystko, co musisz wiedzieć

Na etapie składania wniosków o bilety, który potrwa od 3 do 26 października 2023 r., za pośrednictwem oficjalnej platformy biletowej UEFA, do sprzedaży trafi około 1,2 miliona biletów. Bilety zostaną przyznane w drodze losowania po fazy składania aplikacji, a o wynikach wszyscy uczestnicy zostaną poinformowani najpóźniej do 14 listopada 2023 roku.

Po losowaniu grup, które odbędzie się 2 grudnia 2023 r. w hamburskiej Elbphilharmonie, kolejny milion biletów zostanie rozdysponowany pomiędzy zakwalifikowane drużyny za pośrednictwem krajowych federacji.

W marcu 2024 r. poznamy ostatnich uczestników turnieju finałowego, którzy zakwalifikują się poprzez play-offy Ligi Narodów UEFA. Po wyłonieniu tych drużyn, do sprzedaży trafią kolejne bilety, również za pośrednictwem federacji piłkarskich zakwalifikowanych krajów.

Dystrybucja biletów odbędzie się w drodze uczciwej i przejrzystej loterii, wolnej od zasady "kto pierwszy, ten lepszy". W celu uwzględnienia jak największego grona kibiców, liczba biletów na osobę jest ograniczona do czterech.

Kluczowe daty

01

3 - 26 października 2023

Etap składania aplikacji na 1,2 mln biletów przeznaczonych do sprzedaży w formie loterii. O wynikach wszyscy uczestnicy zostaną poinformowani najpóźniej do 14 listopada 2023 roku. Sprzedaż będzie się odbywać za pośrednictwem kanałów UEFA.

02

2 grudnia 2023

W hamburskiej Elbphilharmonie od będzie się oficjalne losowanie grup. Po losowaniu kolejny milion biletów zostanie rozdysponowany wśród zakwalifikowanych drużyn za pośrednictwem federacji krajowych.

03

Marzec/Kwiecień 2024

W marcu 2024 r. do turnieju zakwalifikują się ostatnie kraje uczestniczące w play-offach Ligi Narodów UEFA. Po wyłonieniu tych drużyn, do sprzedaży trafią kolejne bilety za pośrednictwem federacji piłkarskich zakwalifikowanych drużyn.

Wyjątkowe przeżycia dzięki Oficjalnym Pakietom Hospitality

Wyjątkowe przeżycia dzięki Oficjalnym Pakietom Hospitality

Jeśli chcesz zapewnić sobie miejsce na UEFA EURO 2024™ i przy okazji spędzić czas w ekskluzywnym otoczeniu, możesz już teraz zarezerwować Oficjalny Pakiet Hospitality. Pakiety są dostępne na każdy z 51 meczów turnieju i gwarantują niezapomniane emocje Tobie, Twojej firmie, a także potencjalnym i obecnym klientom lub partnerom biznesowym.

Przyszłoroczny turniej odbywający się w Niemczech pewnością zapisze się w historii sportu. Bądź jej świadkiem - oferta Hospitality to gwarancja miejsca i możliwość zarezerwowania idealnie dopasowanego do potrzeb pakietu na UEFA EURO 2024™.

Pakiet Hospitality gwarantuje:

- Najwyższej klasy catering, napoje i atrakcje

- Ekskluzywną obsługa hospitality

- Najlepsze miejsca zapewniające doskonały widok i niezapomniane wrażenia.

Z oferty można skorzystać za pośrednictwem SPORTFIVE, oficjalnego agenta sprzedaży i członka 2024 Hospitality Experience AG Group, Oficjalnego Dostawcy Hospitality UEFA EURO 2024™.

Twoje korzyści

01

Gwarantowana dostępność

Pakiety Hospitality mogą być zamawiane bezpośrednio – bez konieczności udziału w loterii.

02

Ekskluzywna obsługa

Pakiety Hospitality oferują ekskluzywną obsługę, najwyższej klasy catering i wyjątkowe piłkarskie przeżycia.

03

Najlepsze możliwe miejsca

Dzięki Pakietowi Hospitality obejrzysz mecz z najlepszych miejsc na stadionie z idealnym widokiem na murawę.

Jak będzie wyglądać harmonogram rozgrywek?

Jako gospodarz, Niemcy zostały rozstawione w grupie A na pozycji A1 i rozegrają mecz otwarcia 14 czerwca 2024 roku w Monachium. Wszystkie pozostałe spotkania grupowe z udziałem reprezentacji narodowych zostaną wyłonione po finałowym losowaniu, które odbędzie się 2 grudnia 2023 r. w hamburskiej Elbphilharmonie.

Poprzez play-offy Ligi Narodów UEFA, które odbędą się w dniach 21-26 marca 2024 r., do turnieju zakwalifikują się trzy ostatnie drużyny, co tym samym ustali wszystkich uczestników rywalizacji oraz sfinalizuje harmonogram turnieju.

Po raz pierwszy w historii Mistrzostw Europy kwestie związane z zrównoważonym rozwojem będą istotnym elementem w przygotowaniu harmonogramu spotkań. W celu ograniczenia nadmiernych podróży drużyn i kibiców w trakcie fazy grupowej oraz zagwarantowania szybkich oraz wydajnych połączeń autobusowych i kolejowych, miasta-gospodarze Mistrzostw zostały podzielone na trzy klastry:

- Północ/północny wschód (Berlin, Hamburg, Lipsk)

- Zachód (Dortmund, Düsseldorf, Gelsenkirchen, Kolonia)

- Południe (Frankfurt, Monachium, Stuttgart)

51 meczów, 10 miast: Chcesz wiedzieć, kiedy i gdzie odbywają się mecze? Sprawdź oficjalny harmonogram.

Skorzystaj z pełni możliwości i przeżyj UEFA EURO 2024™ w niezwykłej atmosferze

Zbliżający się turniej UEFA EURO 2024™ zapowiada się na niezwykłe i historyczne wydarzenie sportowe. Po niezapomnianych Mistrzostwach Świata w 2006 roku, Niemcy są gotowe na kolejne duże wydarzenie piłkarskie.

Dzięki Pakietom Hospitality pomożemy Ci zapewnić niezapomniane przeżycia dla Twojej firmy, potencjalnych i obecnych klientów lub partnerów. Pakiety Hospitality można nabyć na każdy z 51 meczów turnieju. Bądź częścią historii sportu, która napisze się w Niemczech.

Czy wiesz, że SPORTFIVE jest wyłącznym agentem sprzedaży w Niemczech, Francji, Holandii, Hiszpanii, Polsce, Wielkiej Brytanii i na Węgrzech oraz członkiem 2024 Hospitality Experience AG Group, oficjalnego dostawcy Hospitality UEFA EURO 2024™?

Dowiedz się więcej o pakietach Hospitality oraz 10 miastach-gospodarzach turnieju.

Beyond the Match
The SPORTFIVE Magazine

What are you looking for?

Read Insights and Success Stories for specific sports


Back to Home

loading spinner