Sprzedaż pakietów hospitality na Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej 2023

Reading time: 3 minutes

Sportowe emocje w klasie VIP!

W świecie biznesu niezbędnym jest budowanie silnych i trwałych relacji ze swoimi interesariuszami – zarówno zewnętrznymi jak i wewnętrznymi. 

Wyróżnienie się na konkurencyjnym rynku staje się koniecznością, stąd też organizacje muszą poszukiwać innowacyjnych oraz niekonwencjonalnych narzędzi marketingowych, które zapewnią możliwie najlepsze doświadczenie z marką, a także będą przyczyniać się do efektywnego nawiązywania nowych relacji, umocnienia tych istniejących oraz budowania lojalności. 

Rozwiązaniem są programy hospitality!

Swobodniejsza w stosunku do przestrzeni biurowej atmosfera na stadionie bądź hali, wykwintny catering, a także emocje jakie dostarcza widowisko sportowe, tworzą idealne środowisko do dyskusji o zagadnieniach biznesowych, a także do nawiązywania relacji - nie tylko zawodowych, ale także w ramach prywatnych zainteresowań.

Mówiąc o hospitality, myślimy nie tylko o klientach oraz partnerach biznesowych. Pakiety hospitality stanowią również świetne narzędzie do wykorzystania dla pracowników! 

Dostęp do wyjątkowych doświadczeń, może pozytywnie wpłynąć na motywację pracowników oraz budowanie zaufania do organizacji jako pracodawcy. Programy hospitality mogą być integralną częścią działań employer brandingowych, co może przynieść wymierne korzyści 
w dłuższym okresie, na czele z możliwością rekrutacji najlepszych na rynku pracy talentów.

Hospitality naprawdę działa!

Co najważniejsze - hospitality naprawdę działa! Przeprowadzone przez nas badanie „From Host to Guest” wykazuje, że relacje zbudowane w strefie hospitality doprowadziły do nawiązania wspólnych projektów lub rozwijania dalszej współpracy – tak odpowiedziało aż 72% respondentów. Ponad 85% twierdzi także, że obecność w strefie hospitality pozytywnie wpływa na wizerunek organizacji. 

Kolejna okazja jest właśnie teraz!

SPORTFIVE Poland we współpracy ze Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce ma zaszczyt być Oficjalnym Partnerem Sprzedaży Pakietów Hospitality na mecze Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej 2023 odbywające się w Polsce. Serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Beyond the Match
The SPORTFIVE Magazine

What are you looking for?

Read Insights and Success Stories for specific sports


Back to Home

loading spinner