Published on March 8th, 2023

Location: Poland

SPORTFIVE Exclusive Sales Agent in Poland for UEFA EURO 2024™ Qualifying Match Hospitality Packages

The sale of Hospitality Packages for the Polish national football team's qualifying matches at PGE Narodowy in Warsaw for UEFA EURO 2024 has commenced. SPORTFIVE, has secured exclusive distribution rights for these packages in Poland. Secure your premium experience now.

Rozpoczęła się sprzedaż pakietów hospitality Silver i Gold na mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej, które rozegrane zostaną na PGE Narodowym w ramach eliminacji do turnieju finałowego Mistrzostw Europy 2024. Wyłączność na dystrybucję tych pakietów ma agencja marketingu sportowego SPORTFIVE.

Na mocy umowy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej SPORTFIVE została wyłącznym dystrybutorem pakietów hospitality Silver i Gold, które zostaną przeznaczone do sprzedaży na rozgrywane w Warszawie mecze eliminacyjne reprezentacji Polski do finałów UEFA EURO 2024™. Drużyna Fernando Santosa zagra na PGE Narodowym cztery spotkania, a pierwsze z nich z Albanią odbędzie się już 27 marca 2023 r., trzy dni po inaugurującym eliminacje do mistrzostw Europy starciu z Czechami w Pradze. Następne mecze na największym polskim stadionie rozegrane zostaną jesienią – 7 września Polska podejmie Wyspy Owcze, 15 października Mołdawię, a 17 listopada rozegrany zostanie pojedynek z Czechami

"Ponad 70% klientów, którzy skorzystali z hospitality na dużych imprezach sportowych potwierdza, że nawiązane w strefach VIP kontakty doprowadziły do nowych, wspólnych projektów."


Tomasz Rożenek, dyrektor zarządzający SPORTFIVE Poland.

Sprzedaż pakietów hospitality Silver i Gold na mecze eliminacyjne piłkarskiej reprezentacji Polski do UEFA EURO 2024™ oraz na sam turniej jest kolejnym przedsięwzięciem SPORTFIVE w obszarze oferowania korzyści dla biznesu płynących z programów hospitality podczas wydarzeń sportowych najwyższej rangi. Globalne doświadczenia naszej agencji potwierdzają, że hospitality to doskonała platforma B2B, sprzyjająca budowaniu trwałych relacji biznesowych. Ponad 70% klientów, którzy skorzystali z hospitality na dużych imprezach sportowych potwierdza, że nawiązane w strefach VIP kontakty doprowadziły do nowych, wspólnych projektów – powiedział Tomasz Rożenek, dyrektor zarządzający SPORTFIVE Poland.

ABOUT SPORTFIVE

SPORTFIVE jest globalną agencją marketingu sportowego, dostarczającą rozwiązania ukierunkowane na klienta, oparte na zaufaniu i przejrzystości, bogatym doświadczeniu branżowym i globalnych relacjach, cyfrowej inteligencji i innowacyjności. SPORTFIVE strategicznie i kreatywnie łączy marki, właścicieli praw, platformy medialne i fanów, tworząc współczesne partnerstwa w sporcie.

Budując i rozwijając długoterminowe wartości dla wszystkich interesariuszy, SPORTFIVE poprzez innowacyjne rozwiązania cyfrowe wprowadza biznes sportowy w przyszłość i dąży do tego, aby być najbardziej postępowym i szanowanym partnerem w sporcie.

SPORTFIVE, działając na rynku sportu zawodowego, wykorzystuje unikalną pozycję, aby przyczynić się do zrównoważonego rozwoju i sprostać społecznym i ekonomicznym obowiązkom i odpowiedzialności, które spoczywają również na sporcie, a tym samym na wszystkich jego uczestnikach. SPORTFIVE kieruje się globalnym podejściem i siecią ponad 1200 lokalnych ekspertów w 15 krajach świata, działających w piłce nożnej, golfie, sporcie, sportach motorowych, piłce ręcznej, tenisie, futbolu amerykańskim, koszykówce, hokeju na lodzie, rugby, olimpiadzie i imprezach multisportowych oraz wielu innych.

  • About SPORTFIVE

    SPORTFIVE is a global sports marketing agency that delivers customer-centric solutions based on trust and transparency, deep industry experience and global relationships, digital intelligence and innovation. SPORTFIVE strategically and creatively connects brands, rightsholders, media platforms and fans to create and enable contemporary partnerships in sports.

    While creating and growing long-term value for all, SPORTFIVE often leads the sports business into the future through innovative digital solutions and strives to be the most progressive and respected partner in sports.

    Being at the centre of professional sport SPORTFIVE will use its unique position, in order to make a positive contribution to sustainability and to live up to the social and economic duty and responsibility, which sport and consequently all parties involved, also have. SPORTFIVE operates with a global mindset and network of over 1,200 local experts based in 15 countries around the world, active in Football, Golf, Esports, Motorsport, Handball, Tennis, American Football, Basketball, Ice Hockey, Rugby, Olympics and Multi-Sport Events and many more.

Press contacts

Other press releases

Superbet sponsorem tytularnym Poland Darts Masters

July 7th, 2023

SPORTFIVE Poland wzmacnia swój zespół

June 6th, 2023

SPORTFIVE jako wyłączna agencja sprzedaży Oficjalnego Programu Hospitality UEFA EURO 2024™

June 5th, 2023

SPORTFIVE stawia na rozwój polskiego rynku

May 16th, 2023

Visit our magazine

loading spinner